• #moduł6 #zadanie1

• #moduł 6 zadanie 1
        Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Fredry w Wicinie wzięli udział w wycieczce do Zamku Grodziec- rycerskiej twierdzy na szczycie wygasłego wulkanu. Zamek był siedzibą księcia legnickiego Fryderyka I.
        Dzieci odkrywały tajemnice zamkowe i wspinały się na wieżę. Na zakończenie biesiadowały przy ognisku na dziedzińcu zamkowym.
      • #moduł6 #zadanie1

• Uczniowie klasy 4 Szkoły Podstawowej im.A.Fredry w Wicinie połączyli dwa projekty "Razem przez świat" oraz "Biblioteka dla wszystkich. Różni, równi, ważni" , w ramach których poznali walutę różnych krajów i tworzyli swój biznesplan. To były niezwykle kreatywne i owocne warsztaty, które pokazały, że uczniowie są świadomymi obywatelami Europy.
      • #moduł5 #zadanie3

Uczniowie klas 4-6 Szkoły Podstawowej im. A. Fredry w Wicinie wybrali się na wycieczkę do Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Lesnej w Jeziorach Wysokich, gdzie mieli możliwość zdobycia wiedzy na temat lasu i regionu, w którym mieszkają. Podziwili piękne widoki z wieży i bawili się doskonale przy ognisku.
      • #moduł4

• #moduł4 Uczniowie SP Wicina zrealizowali zadanie z modułu "Moja rodzina".

• #moduł3

• Uczniowie klasy 4 Szkoly Podstawowej im. A.Fredry w Wicinie wspólnie ubierali żywą choinkę szkolną, którą przyozdobili przygotowanymi samodzielnie ozdobami. Pamiętali także o innych i wykonali piękne kartki świąteczne.
      • #moduł2 #zadanie1

Uczniowie klasy 4 ze Szkoły Podstawowej im. A.Fredry w Wicinie wykonali tablo klasowe, realizując kolejne zadanie projektowe. Pracy i zabawy było przy tym wiele.
      • #moduł1 #zadanie2

• Uczniowie że Szkoły Podstawowej im. A.Fredry w Wicinie zaprezentowali swoje zainteresowania przy okazji Dnia Kropki