• Rok szkolny 2021/2022

Świetlica szkolna w nowej szacie

Wakacje, to czas remontów i zmian na lepsze. Świetlica została pomalowana, położono nową podłogę, zakupiono stoliki i krzesełka.

• „ZASADY BYCIA RAZEM”

·         Zgłaszam nauczycielowi każde wyjście z sali.

·         Nigdy nie oddalam się od grupy.

·         Przestrzegam zasad bezpiecznego zachowania się. Bawię się i pracuję w sposób bezpieczny dla siebie i innych.

·         Szanuję innych, nikomu nie dokuczam, nie używam przemocy, brzydkich słów, nikogo nie obrażam, nie przezywam i nie wyśmiewam.

·         Biorę aktywny udział w zajęciach oraz pracach na terenie świetlicy.

·         Staram się cicho bawić i pracować.

·         Słucham uważnie próśb i poleceń nauczyciela – staram się je jak najlepiej wykonać.

·         Nie przeszkadzam nauczycielom w prowadzeniu zajęć, koleżankom i kolegom
            w pracy i w zabawie.

·         Po skończonej zabawie i po zajęciach zawsze porządkuję swoje otoczenie.

·         Dbam o ładny wygląd świetlicy, nie niszczę gier, zabawek i sprzętu. Szanuję swoją
            i cudzą własność.

·         Dbam o porządek w sali. Plecaki, książki, gry i zabawki kładę w wyznaczonym miejscu.

• Jesienne inspiracje.

• Na jesienną niepogodę, najlepsze jest wesołe otoczenie. Wspólnie wykonaliśmy jesienną dekorację: kolorowe liście, ptaszki i muchomory.