• Skorzystaj z bezpłatnego generatora zdjęć do mLegitymacji

• Rozpoczynający się rok szkolny wiąże się z wyrabianiem legitymacji przez uczniów. Jako, że szkoła przystąpiła do programu mLegitymacja, uczniowie szkoły mogą skorzystać z bezpłatnego narzędzia dostępnego w Internecie w celu przygotowania odpowiedniego zdjęcia do elektronicznego dokumentu legitymacyjnego.

Bezpłatny Generator Zdjęć pozwoli uzyskać taką fotografię, która spełni wszystkie kryteria zdjęć do mLegitymacji. Fotografię do mLegitymacji można samodzielnie wykonać w domu. Jedyne, czego potrzebujesz to smartfon. Załaduj zdjęcie ze swojej galerii lub wykonaj nowe, a Bezpłatny Generator Zdjęć zadba o to, by fotografia była dobrze wykadrowana i przycięta. Nie musisz martwić się o tło ‒ narzędzie automatycznie je usunie. Trzeba pamiętać, by przed wykonaniem zdjęcia zdjąć czapkę lub inne nakrycia głowy.

Fotografia do mLegitymacji musi spełniać kilka podstawowych kryteriów:

• osoba widoczna na zdjęciu powinna patrzeć w kierunku obiektywu,
            • twarz osoby pozującej do zdjęcia ma być ustawiona prosto,
            • oświetlenie twarzy powinno być równomierne.

Obsługa Bezpłatnego Kreatora do zdjęć jest bardzo prosta i na pewno każdy sobie z nią poradzi. Jak skorzystać z Bezpłatnego Generatora do zdjęć?

1. Wejdź w przeglądarkę internetową w swoim telefonie, a następnie skorzystaj z linku https://passport-photo.online/pl/zdjecie-do-mlegitymacji
            2. Wciśnij żółty przycisk “Zrób zdjęcie” lub wybierz fotografię zapisaną na Twoim smartfonie.
            3. Wciśnij przycisk z napisem “Pobierz”.
            4. Zapisz zdjęcie na urządzeniu, z którego korzystasz.

Tak przygotowaną fotografię można wykorzystać do mLegitymacji, którą będziesz się identyfikował. Jak widzisz, cały proces przygotowania zdjęcia jest niezwykle łatwy i zajmuje nie więcej niż minutę!

Bezpłatny Kreator Zdjęć do mLegitymacji można znaleźć pod adresem:

Skorzystaj z bezpłatnego generatora zdjęć do mLegitymacji

>>Naciśnij tutaj, aby wyświetlić<<

• Święto Edukacji Narodowej!

• „Za cały trud w tych ciężkich czasach

i ciężką pracę we wszystkich klasach,

za wszelką wiedzę potrzebną każdemu

wtłaczaną w głowy ludowi młodemu,

za szczęścia, którego dajecie tak wiele

dziękujemy Wam – kochani nauczyciele!”

A u nas 13.10.2022 r. obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej na wesoło! Szkolny kabarecik pt. "Migawki ze szkolnej ławki". Uczniowie klasy 2 i 3 świetnie wcielili się w role i wywołali ogromne uśmiechy na wszystkich twarzach. Całe wydarzenie odbyło się w przyjemnej i zabawnej atmosferze. Wśród zaproszonych gości był m.in. Burmistrz Jasienia Pan Andrzej Kamyszek oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Jasieniu Pan Zbigniew Walczak. Ogrom miłych i ważnych słów w kierunku Grona Pedagogicznego, pracowników administracji, pracowników obsługi szkoły i uczniów, gromkie brawa oraz życzenia zostały ciepło przyjęte przez zgromadzonych. A my dołączamy do tych życzeń i gratulujemy sukcesów nagrodzonym nauczycielom oraz pracownikom szkoły, ale również i pozostałym, dziękując za ciężką i zarazem wspaniałą pracę, a ponad to gratulujemy talentu występującym artystom!

Dziękujemy Naszym MAŁYM-WIELKIM AKTOROM! Oraz Samorządowi Uczniowskiemu za wspaniałe upominki!

Zdjęcia wykonane sprzętem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości #DzieńEdukacjiNarodowej

• Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to dzień symboliczny. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia i do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Wszyscy uczestnicy, którzy poprawnie wykonali zadanie otrzymali z rąk Egzaminatorów Certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia.

• Lekcja biblioteczna w klasie 1

• W dniu 10 października br. uczniowie klasy I uczestniczyli w lekcji bibliotecznej. Poznali zasady zachowania w bibliotece szkolnej, skorzystali z księgozbioru dla uczniów młodszych oraz wykonali piękne ilustracje. Życzymy pierwszakom miłych wrażeń w trakcie obcowania z książką!