• MUZYKA NA ŻYWO

• Jak tuba z harfą rozmawiała... To tytuł kolejnego koncertu filharmonii, w którym nasi uczniowie brali udział.

• SZKOLNE ELIMINACJE

• Dziś odbyły się szkolne eliminacje do konkursu "LUBUSKIE KONFRONTACJE ARTYSTYCZNE. RECYTACJA" w kategorii klasy I-III.

Nominacje do etapu gminnego otrzymali: Tosia z klasy 1 oraz Maja i Emilka z klasy 2 .

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów

• KINO KLASOWE

• Dzisiaj w klasie drugiej odbyły się zajęcia podsumowujące blok tematyczny "W świecie filmu". W związku z tym zorganizowaliśmy KINO KLASOWE .

Zdobyliśmy sporą wiedzę na temat filmu i trzeba było sprawdzić ją w praktyce, a więc:

- rozwiązywaliśmy zagadki, rebusy,

- rozpoznawaliśmy poznane gatunki filmowe,

- wymienialiśmy nazwy osób, które pracują przy produkcji filmu,

- no i oczywiście relaksowaliśmy się z popcornem w dłoni, oglądając fragmenty ulubionych filmów

Było super

• WYCIECZKA DO ZIELONEJ GÓRY

• Dzisiaj uczniowie klasy siódmej i ósmej wybrali się na wycieczkę do Zielonej Góry. Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji z naszego wyjazdu.

• WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Kolejny już raz zagraliśmy razem z Jurkiem Owsiakiem i Jego WOŚP. W ramach wsparcia 32. Finału zorganizowaliśmy w szkole akcję zarobkową. Dochód w wysokości 1056 zł przekazaliśmy na konto WOŚP.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu naszej akcji.