• Wizyta Lubuskiego Kuratora Oświaty Pani Ewy Rawy w naszej szkole

• W dniu 16 lutego br. Lubuski Kurator Oświaty Pani Ewa Rawa odwiedziła Gminę Jasień. Jest to niezwykłe wydarzenie dla naszej całej społeczności szkolnej, gdyż mieliśmy zaszczyt gościć Panią kurator Ewę Rawę oraz Pana Burmistrza Jasienia Andrzeja Kamyszka w naszej placówce. Uczniowie, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy Szkoły mieli okazję spotkać się i porozmawiać z wyjątkowymi gośćmi, co wywołało wiele ciepłych uśmiechów na wszystkich twarzach. Jesteśmy bardzo wdzięczni za dzisiejszą wizytę i spotkanie oraz za poświęcony czas. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego nadzwyczajnego dnia.

• Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024

• Szanowni Rodzice!

Od dnia 13 lutego 2023 roku rozpoczyna się postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2023/2024 do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego.

Proszę zainteresowanych Rodziców o dokonanie zgłoszenia dziecka do dnia 17 marca 2023 roku. Karty zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej szkoły: spwicina.edupage.org (zakładka: O szkole - rekrutacja 2023/2024) lub w sekretariacie szkoły.

Alicja Lewandowska - dyrektor Szkoły Podstawowej w Wicinie