• PRZERWA NA CZYTANIE

• Uczniowie klas 1-8 naszej szkoły wzięli aktywny udział w IV Międzynarodowej edycji VIII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających ma przerwie pt. "Przerwa na czytanie", która zachęca uczniów do sięgania po książkę w każdej sytuacji i w każdym miejscu. Wydarzenie odbyło się w ramach kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom. Dzięki tej akcji staliśmy się częścią pięknego czytelniczego święta I przyłączyliśmy się, by pobić nowy rekord!

• PASOWANIE NA UCZNIA

• Dzisiaj w naszej szkole odbyło się Pasowanie na Ucznia. Dziękujemy wszystkim za przybycie i uświetnienie naszej uroczystości oraz prezenty. Szczególnie chcemy podziękować Rodzicom za zaangażowanie i wkład w przygotowanie uroczystości. Cieszymy się, że możemy zawsze na Was liczyć.