• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

• Rok szkolny 2022/2023 rozpoczęty

Z tej okazji życzymy wszystkim Uczniom zapału do nauki, wzajemnej życzliwości, zaufania, satysfakcji z czasu spędzonego w szkole oraz wielu szkolnych przyjaźni!

Nauczycielom i Pracownikom szkoły życzymy owocnej pracy, wytrwałości i niesłabnącego zaangażowania w proces edukacyjny i wychowawczy uczniów. Niech podejmowany trud stanie się źródłem zadowolenia oraz radości i wdzięczności uczniów.

Rodzicom życzymy wielu okazji do dumy i radości z osiągnięć Waszych dzieci, dobrej współpracy z nauczycielami i wychowawcami!

"Wszyscy krzyczmy dziś wesoło - witaj szkoło! Witaj szkoło!

Nowych wyzwań przyszedł czas,

powracacie dziś do szkolnych klas.

Uczcie się pilnie, cieszcie młodością,

Niech każdy dzień w szkole mija Wam z radością!"

• WAKACJE

•  Wakacje niech będą dla Ws piękną przygodą... Odpoczywajcie i bawcie się. Pamiętajcie o bezpieczestwie!

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Nadszedł czas podsumowań:)

LISTY GRATULACYJNE, PODZIĘKOWANIA, NAGRODY, POŻEGNANIA to hasła dzisiejszego dnia. Dziękujemy, że w tym ważnym dniu byli z nami nasi goście : Burmistrz Jasienia- Pan Andrzej Kamyczek oraz Kierownik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu - Pani Małgorzata Rabenda.

No cóż zaczynamy WAKACJE

• WYCIECZKA

• Dzisiaj uczniowie klasy 2 i 3 wybrali się do Guzowa:). Dziękujemy Panu Leśniczemu za udostępnienie miejsca na ognisko, a rodzicom za nieocenioną pomoc przy przygotowaniu poczęstunku. Pogoda nam dopisała! To był mile spędzony czas:)

• WYCIECZKA

• Fotorelacja z wycieczki rowerowej uczniów klasy V i VI do Guzowa.

Dziękujemy serdecznie Panu Bogusławowi Szwichtenbergowi oraz Paniom Agnieszce Sierachan i Małgorzacie Szadkowskiej za pomoc w przygotowaniu naszej wycieczki

• BEZPIECZNE WAKACJE

• " BEZPIECZNE WAKACJE" to temat, który towarzyszył dzisiaj uczniom klasy drugiej i trzeciej. Uczniowie wykonali notatkę graficzną, obejrzeli film edukacyjny i uczestniczyli w zabawie ruchowej " Bezpieczne kręgi

• NASZA LEKTURA

• " Afryka Kazika" to ostatnia z lektur omawianych przez klasę trzecią:).

Krótka fotorelacja z dzisiejszego dnia ...

• DZIEŃ RODZINY

• Dzisiejszego popołudnia świętowaliśmy w naszej szkole DZIEŃ RODZINY Jeszcze raz najlepsze życzenia dla naszych Kochanych Mam i Tatusiów Dziękujemy za Waszą obecność.

Dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli przybyć prezentujemy filmik z występu artystycznego pt. "Sprawa dla reportera".

• WARSZTATY

• Warsztaty nt. szkodliwości palenia papierosòw z okazji Światowego Dnia bez Papierosa.

Eksperyment pokazał, że palenie naprawdę szkodzi.

• DZIEŃ PUSTEJ KLASY

• W "DNIU PUSTEJ KLASY" pierwszaki udały się na spacer po okolicy w poszukiwaniu kolorów tęczy. Oto co udało nam się znaleźć.

• DZIEŃ PUSTEJ KLASY

• "DZIEŃ PUSTEJ KLASY " za nami!

Uczniowie klasy drugiej i trzeciej udowodnili, że uczyć można się wszędzie:)

Oto fotorelacja z dzisiejszego dnia!

• PLENER MALARSKI

• Biblioteka Publiczna w Jasieniu.  ·

To już dzisiaj! Dni Jasienia rozpoczynamy Plenerem Malarskim. O godzinie 16:00 w Centrum Jasienia będą mieli Państwo okazję obserwować młodych artystów, którzy swoje wyjątkowe zdolności artystyczne przeniosą na płótno. Jak wygląda Jasień w oczach młodych artystów? O tym przekonamy się już dzisiaj. Nad przebiegiem Pleneru będą czuwać oraz doradzać fantastyczne osoby, których prace mieliśmy okazję oglądać na wystawach w naszej Bibliotece: Pan Stanisław Góral oraz Pani Patrycja Wichrowska. Do zobaczenia w Centrum Jasienia!Podziękowania dla wspaniałych osób z Piekarni u Czarneckiego za słodki poczęstunek!