• Konkurs pięknego czytania w klasach 1-3

• Dzień 5 czerwca br. był bardzo emocjonujący dla uczniów klas 1-3. Uczniowie prezentowali swoje talenty w KONKURSIE PIĘKNEGO CZYTANIA. Wzięło w nim udział aż 20-cioro dzieci.

W każdej z klas jury wyłoniło najlepiej czytających. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia. Oto ZWYCIĘZCY - GRATULUJEMY :

Miejsce I - Matalińska Lena

Miejsce II - Sierachan Pola

Miejsce III - Majewska Emilia

Miejsce I - Angelina Yakymovych

Miejsce II - Lisowska Hanna

Miejsce III - Jonak Hanna

Miejsce I - Tomasz Zadrejko

Miejsce II - Anna Skóra

Miejsce III - Miłosz Pietrzyk

• "Woda, woda każdej kropli szkoda"

• "Woda, woda każdej kropli szkoda" to hasło, które nam towarzyszyło w tegorocznej edycji konkursu Błękitny festiwal. Gala festiwalu odbyła się 2 czerwca w Guzowie. Naszą szkołę dzielnie reprezentowała Klasa 5. Zdjęcia wykonane sprzętem z projektu Laboratoria przyszłości.

• "Lekcja pod chmurką" w kl. 2

• "Lekcja pod chmurką" w ramach projektu czytelniczego „CZYTAM Z KLASĄ - lekturki spod chmurki”.

Uczniowie klasy 2 pracowali dziś na świeżym powietrzu wykonując w swoich LEKTURNIKACH portrety głównego bohatera lektury pt. "Afryka Kazika". Nie zabrakło też czytania lektury.

• Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu "Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej"

• Znamy już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu "Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej" ! Miło poinformować, że dwoje uczniów z naszej szkoły zdobyło tytuł laureata!!! Laureatami zostali: Adam Słomian kl.1 i Anna Skóra kl.3. Gratulujemy serdecznie!

Nasza szkoła otrzymała certyfikat placówki rozwijającej talenty. Dotarły również dyplomy dla naszych laureatów ogólnopolskiego konkursu "Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej" jak również dyplomy uznania dla wszystkich uczestników konkursu!

•  "Dniu Dziecka, życzmy Wam,

aby Wasze życie było pełne barw,

zabawy i niesamowitych przygód.

Bądźcie zawsze szczęśliwi!"

Dzisiejszy dzień był pełen słońca, zabawy i uśmiechu! Dziękujemy serdecznie Naszym wspaniałym klasowym mamom, za pomoc w organizacji poczęstunku oraz za wspólnie spędzony czas, a także Panu Darkowi za przygotowanie grilla!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dnia Dziecka:

- w oddziale przedszkolnym i klasach 1-5: >> Naciśnij tutaj, aby wyświetlić <<

- w klasach VI-VIII: >> Naciśnij tutaj, aby wyświetlić <<

• Dzień Bez Papierosa

• Z okazji Światowego Dnia Bez Papierosa, przypadającego 31 maja, w naszej szkole odbył się happening. Uczniowie przeszli ulicami Wiciny, prezentując wykonane przez siebie plakaty i transparenty, rozdając ulotki, dotyczące skutków palenia papierosów. Było głośno i kolorowo.

• Laurki dla mam - kl.2

• "Mamo, Mamo - coś Ci dam...WIELKIE SERCE , które mam. A w tym sercu róży kwiat, Mamo, Mamo żyj sto lat !!!“ Takie serdeczne życzenia złożyli dziś drugoklasiści swoim Mamusiom w pięknych laurkach, które przygotowali techniką "malowanie pod folią", poznaną podczas projektu #kreatywnepraceplastyczne

• NA EKO ZAKUPY WEŹ EKO TORBĘ!

• Klasa 2 bierze udział w konkursie plastycznym pn. „Ekologiczne zakupy – korzyści dla nas i dla środowiska, którego organizatorem jest Zakład Zagospodarowania Odpadów w Marszowie.

Na zajęciach plastycznych wykonaliśmy projekty ekologicznych toreb na zakupy. Wykorzystaliśmy różne techniki poznane podczas projektu Kreatywne Prace Plastyczne. Nasza koleżanka Basia wykonała pracę według własnego pomysłu w domu.

• Egzaminy ósmoklasisty

• Za nami drugi dzień zmagań na egzaminach ósmoklasisty. Jak widać, niektórzy z naszych uczniów podchodzą z różnym nastawieniem. Jedni z entuzjazmem, inni z przerażeniem. My trzymamy kciuki i mówimy: Powodzenia! Dacie radę!

• Konkurs Recytatorski LKA - Etap Wojewódzki Kłodawa

• Dnia 17 maja br. uczniowie naszej szkoły: Maja, Paulinka, Hania, Oskar zaprezentowali się świetnie podczas konkursu recytatorskiego LKA - Etap Wojewódzki Kłodawa ! To kolejne doświadczenie na ich drodze - wcale nie małe bo to etap Wojewódzki! Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy jeszcze raz dostania się tak wysoko i trzymamy mocno kciuki za kolejne Wasze sukcesy!

• Muzyczne opowieści "Robin Hood"

• ​​​​​​

Podziękowanie dla naszej placówki za udział w koncertach edukacyjnych z cyklu W KRAINIE PANI MUZYKI Lubuskiego Biura Koncertowego "Orfeusz" w sezonie artystycznym 2022/2023.

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiej relacji filmowej z finałowego koncertu z cyklu W KRAINIE PANI MUZYKI.Pod koniec filmu zobaczycie Państwo taniec dzieci:  >> Naciśnij, aby wyświetlić <<