• KONKURS

• Nasza uczennica Iga z klasy VI 9 kwietnia uczestniczyła w finale VII edycji Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Biblista Junior”.

Publikujemy zdjęcia z uroczystości rozdania dyplomów.

Gratulujemy Idze i życzymy Jej sukcesów w kolejnych konkursach.

• REKRUTACJA

• Informujemy, że zakończyła się rekrutacja do przedszkola. Lista przyjętych dzieci znajduje się w sekretariacie szkoły oraz na tablicy ogłoszeń w korytarzu głównym.

Z powodu braku miejsc, nie wszystkie dzieci zostały przyjęte, oczekują na liście rezerwowej.

Prosimy o potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 do 30 kwietnia 2024 r.

• SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

• Dziś w szkole odbyło się spotkanie z policjantami dla klas lV-VIII na temat niebezpieczeństw wynikających z korzystania z Internetu.

• KONKURS

• Prace pierwszaków na konkurs plastyczny organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim - 20 LAT WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO W UNII EUROPEJSKIEJ

• BIEG PO ZDROWIE

• Bieg po zdrowie - program profilaktyczny w klasie 4. Eksperyment potwierdził, że palenie papierosów szkodzi.

• LEGENDY PIASTOWSKIE

• W piątkowe przedpołudnie uczniowie klasy 3, 4 i 5 mieli okazję obejrzeć spektakl teatralny pt. "LEGENDY PIASTOWSKIE" prezentowany w Lubskim Domu Kultury. Nasz kolega Miłosz niespodziewanie dla wszystkich zagrał w nim rolę Ziemowita !!! Gratulujemy Miłoszu tak wspaniałego wyróżnienie.

• PROSIMY OGŁOSY

• BCK w Jasieniu

·

Drodzy Państwo Oskar zasługuje na nagrodę publiczności! Razem możemy mu w tym pomóc!

Zapraszamy do głosowania SMS!!

Głosowanie trwa od 13.04.2024 r. od godz. 9:00 do 14.04.2024 r. do godz. 23:59.

Nagroda Publiczności wynosi 500 złotych.

Numer telefonu, na który wysyłamy dowolną ilość SMS to , w treści wpisujemy:

Stawka za wysłanie wiadomości SMS jest stawką wg usług operatora.

Ilość wysłanych SMS-ów na danego Uczestnika jest nieograniczona.

Głosujemy!!!

• JESTEŚMY DUMNI Z OSKARA

• Dzielimy się z Wami cudowną wiadomościąOskar Majewski, uczeń szkoły w Wicinie, uczestnik sekcji teatralnej Biblioteki - Centrum Kultury w Jasieniu, został laureatem Finału Wojewódzkiego Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego PRO ARTE 2024. Oskar  gratulujemy! zasłużyłeś na to 1 miejsce, nie wątpiliśmy nawet przez chwilę. Życzymy powodzenia w dalszych konkursach bo jeszcze wiele przed Tobą BRAWOOOO !

• PROMUJEMY ZDROWIE

• Światowy Dzień Zdrowia obchodzony był w naszej szkole w ramach Szkoły Promującej Zdrowie. Uczniowie mogli się dowiedzieć jak dbać o zdrowie i po co jest diagnostyka. Pomiar ciśnienia krwi cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.

• KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ

• 8 kwietnia 2024r. uczennica klasy VIII Julia reprezentowała naszą szkołę w finale VII edycji Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej "Młody Biblista", który odbył się w Parafii p.w. Ducha Świętego w Zielonej Górze. Tematyką Konkursu były Biblijne Księgi Rut i Tobiasza. Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy!

• WYCIECZKA DO ZIELONEJ GÓRY

• W czwartek uczniowie klasy siódmej i ósmej wybrali się do Centrum Sportu i Zabawy „Zajawka” w Zielonej Górze. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego pobytu w parku trampolin.

• KABOOM

• Dzisiaj matematyczne KABOOM. Ćwiczyliśmy dodawanie w zakresie 20. Ileż było emocji.... ! Nikt nie chciał wychodzić na przerwę.